Küçük Kadınlar 95. Bölüm

Küçük Kadınlar dizisinin 95. Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir iyi seyirler dileriz…. 18 Eylül 2010 Tarihinde Kanal D de…

Cansu iş birliği Ozan’nın karısının söyledikleri ile savaşa dönüşür. Kardeşlerinin birbirlerini yemelerine daha fazla dayanamayan onları böyle göremeye katlanamayan Bilge, liseyi yatılı okumaya karar verir. Ancak orada da hayatı çok kolay olacağa benzemez. Okulun birincisi zengin bir kız ona kafayı fena takar. Cansu’nun okuldaki uyum sorunu rahalıya patlar.

Okul müdürü Cansu’yu okuldan atmaya karar verir. Ceyhun’nun ise kafası karışıktır. Yeliz onunla yakınlaşmaya çalıştıkça o kaçmaya başlar. Yeliz buna pek anlam veremez çünkü kendine bile itiraf edemeyen Ceyhun’nun aklında başka birisi vardır. Baran tarafından köşeye sıkıştırılan Ozan hem Armi’ye hem de kardeşlerine kendi borçlu hisseder. Kızlara kendini daha iyi tanıtmak ve Armi’ye destek olmak için harekete geçer.

Ali ve Eylül ise mafya kurşunlarının hedefi olur. Bade sayesinde Ali’nin ailesi de durumu öğrenir ortalık gene karışır. Sonunda ikna olan Yeliz, Ozan’ı eve yemeğe davet eder. Ancak tek misafir Ozan değildir. Bir sürpriz konuk daha gelir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s