Dürüyenin Güğümleri 8.bölüm

Yayınlandı: 12 Eylül 2010 / Dizi
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

Zühtü, Halim ve Duran’dan usta bir manevrayla aldığı 25.000 lira ile yılların öcünü de almış olur. Bu parayla hemen kızlarına araba alır. Ayrıca bayram hediyeleri Dürüye’ye de iki metre zincir kordon Zühtü’nün Dürüye üzerindeki ince oyunları yavaş yavaş sonuç vermiştir. Üstelik sarışın avukat Güğümlere’ Duran Ağa ile arasında ciddi bir şeyler olduğunu söylemiştir. Dürüye, Duran tarafından kandırıldığını düşünmeye başlar. Huriye, Ümit’in hediyesi yüzüğü de sarışın avukatın aldığını öğrenince Ümit’le yine kavga eder.

Hayriye ise Yaman’a kıskançlık yüzünden kaptanlık işini bıraktırır. Artık Bayram’ gelmiştir. Duran, Dürüye ile Ümit, Huriye ile Yaman da Hayriye ile barışmak için bayramın gelişini fırsat bilir. Erkeklerin Bayram sürprizleri nelerdir? Halim Ağa giyinip kuşanıp namaza gidecekken bayramlıklarının Dürüye tarafından Adsız’a verildiğini öğrenir. Köyün delisi Adsız, Halim Ağa’nın hışmından kurtulabilecek midir?

Ahali Bayramlarda küsler barışır’ diyerek camii çıkışı Duran ve Zühtü’yü öpüştürebilecek midir? Bayram sabahı güğümlerin’ de baskısına dayanamayan Dürüye acaba Zühtü’yü affedip barışacak mıdır? Yoksa tam Zühtü’nün elini öpüp barışacakken Zühtü’nün büyük bir açığını öğrenip O’nu evden mi kovacaktır? Peki, Duran Dürüye’nin evine Bayram ziyaretine geldiğinde Zühtü nasıl bir sürpriz yapacaktır? Hepsi Dürüye’nin Güğümleri’nin şeker gibi’ bayram bölümünde

Dürüyenin Güğümleri 8.bölüm full izlemek için linke tıkla…

Kaynak: Dürüyenin Güğümleri 8.bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s