Yeğeni ve çocukları aynı eve talip olarak Kasap Necati’yi çıkmaza sokarlar. Necati ise bu düğümü çözmek için kura çekmeye karar verir. Kazanmanın çok önemli olduğu bu kuraya hile de karışacaktır.
Taylan’ın kadın bir asistan alması Semiha’da kıskançlık yaratır. Son derece eğitimli ve güzel bir kız olan Sıla tüm kadınlar için endişe kaynağı olacaktır. Vedat ve Zeyno boşanmanın eşiğindeyken Özge ve Vural yakınlaşması da Seyfo’da alarm zillerini çaldırır

Taylan’ın yeni şirketi için verdiği iftar yemeği ise Necati’nin düzenlediği güllaç yeme yarışması ile son derece eğlenceli bir hal alır.

Papatyam da bu hafta… Necati, evi kime vereceği konusunda kararsız kalır ve kura çekmeye karar verir. Fakat Vedat’ın boşandığını öğrenen Feride ve Necati çok şaşkındır. Ev boş mu kalacak yoksa sürpriz biri mi yerleşecek? Necati Vedat’ı eşiyle barıştırabilecek mi? Feride bu duruma çok üzülür. Lütfu fa bir kişi elendiği için eve geçme şansının arttığını düşünür. Papatyam yepyeni bölümüyle 31 ağustos salı akşamı Star tv ekranlarında. Sakın kaçırmayın!

Kaynak: Papatyam 67. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s