Can’ın lösemi olduğu haberi herkes için büyük bir yıkım olur.
Herkes derken Doğacıkta buna dahilmi acaba? minik cadı onu içten içe öyle çok kıskanıyorki, oh olsun dermi acaba? Babam bana kalır diye düşünür. Çocuk tabi böyle derse hiç şaşırmam. Soykanlar yerlebir, Ömür odayı dağıtıyordu. bütün imkanlar seferber… izleyelim görelim.

Tam Cesur’u vurmak üzereyken haberi alan Erdem, vicdanı ve öfkesi arasında kalacaktır.
Fragman faydası, sandalyede öylece koyup gitmiş, içinde kimliği kartları olan cüzdan bile aklına gelmemiş, çok vicdansız canım, hemde düşüncesiz… halbuki tetiği çekmek saniye sürmezdi, dizi devam etsin diye Erdem intikamı erteledi.

Cesur’un kaçırıldığından habersiz olan aile, durumu fark ettiğinde büyük bir panik yaşanacaktır.
Aylinin niye düşüp bayıldığı anlaşıldı ikiyüzlü kocasının kaçırıldığını öğrenmiş, dokuz canlı diycem az gelecek, kaç canlı olduğunu bilemediğim bu sahtekara hiçbirşey olmaz. yine fragman faydası, kendini yere atıp kesici bir alet buluyor, ellerini çözüp cüzdanı ele alıyor, tam kimliğe ulaşacakken sanıyorum Olcay geliyor. yine elleri bağlanıp sahibi oluduğu çukura konuyor. içinden şimdilik çıksada mezarı kazıldı birkere, sezon sonuna doğru kalıcı yerleşir..

Ömre Bedel de bu hafta; Erdem Cesur’u vurmaktan vazgeçer. Cesur’u da serbest bırakmadan ayrılır oradan. Cesur kendi imkanlarıyla kaçmayı başarır. Erdem çocuğunun kanser olduğunu öğrenince ne yapacağını bilemez. Çünkü çocuk kendinin değil, Cesur’undur. Ömür, Erdem’in gerçekleri bildiğinden haberi yoktur. Cesur Erdem’i vurmak için harekete geçer. Ömür ise oğlunun sağlıyla ilgili elinden gelen herşeyi yapar. Erdem tüm imkanlarını kullanır. Ömre Bedel 44. Bölümüyle 31 Ağustos salı akşamı fox tv ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren sitemizden izleyebilirsiniz…

Kaynak: Ömre Bedel 44. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s