Geniş Aile’de bayram telaşı vardır. Nazan ile Mürsel alış verişe giderken Somer Tuna’yı Cevahir’e değil de Zeynep’e emanet ederler. Bu durum Cevahir’i deli eder. Zeynep’ten çocuğu almak için Ulvi ile bir plan yaparlar ve Somer Tuna’yı evden kaçırırlar.
Eli ayağı birbirine dolanan Zeynep, her yerde emanet çocuğu ararken suçlu çabuk ortaya çıkar. Cevahir çocuğu vermeden önce Zeynep’e bir şart koşar. Ancak Ulvi’den Somer’i almaya geldiklerinde ise büyük bir şok yaşarlar. Çünkü çocuk gerçekten koybolmuştur. Üstelik tek koybolan Somer Tuna değildir. Muazzez ve Kuddusi de Hafize’ye bir sürpriz hazırlamışlardır. Onu bir huzur evine getirirler. Sürprizi yanlış anlayan Hafize de tıpkı torun Somer Tuna gibi sırra kadem basar.
Alış verişten dönen Nazan ve Mürsel de aldıkları her şeyi bir kadına kaptırırlar. İpuçlarını takip eden Cevahir ve Zeynep çocuğun Koyu Bilal’de olduğunu anlar. Ancak bu kez de Koyu Bilal’in şartları vardır. Anlaşma sağlanır ancak, Somer Tuna yine kaybolmuştur. Bu kez gerçekten de hiç iz bırakmadan adeta yok olmuştur. Geniş Aile evde toplanır.
Bir tek Somer Tuna yoktur. Bütün gözler Cevahir ve Zeynep’in üzerindedir ve herkes bir açıklama beklemektedir.

Geniş Aile de bu hafta; Zeynep çalıştığı eczaneyi koyu Bilal’in ayarladığını öğrenince Bilal’den hesap sormaya gider. Cevahir bu durumu kendi aleyhine çevirmek için harekete geçer. Koyu Bilal ve Cevahir Zeynep için karşı karşıya gelir. Ulvi Sevim’le bir türlü aynı odada yatamaz. Annesi duruma el koyar.

Kaynak: Geniş Aile 54. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s