Yeni sezonda Yasemin ve Savaş’ın birbirlerinden gizledikleri sırlarının açığa çıkıp çıkmayacağı en büyük merak konusu. Yeni sezonun ilk bölümünde Savaş, Yasemin’den aldığı cevap üzerine ona hiçbir şey söylemeden yola çıkacak. Savaş’ın bu cevap karşısında tepkisi ne olacak? Kendini ve oğlunu korumak için Bodrum’a giden Yasemin, Leyla’nın evinde nasıl bir manzarayla karşılaşacak? Tüm bu sorular ilk bölümde oldukça uzun bir gecede yaşanan olaylarla aydınlanacak.

Baldarlar’ın sorunları da aynı gecede ardı ardına ortaya çıkacak. Şahnur’un emriyle herkesten gizli yola çıkan Baldarlar’ın kamyonu beklenmedik bir kaza geçirecek. Şahnur, kalp ameliyatı geçiren Pala’nın endişesi ve Ahmet Moran’ın teslimat tehditleri arasında ne gibi kararlar almak zorunda kalacak? Çiçek, uzun zamandır görmediği bir erkekten sürpriz bir mektup alacak.

Yasemin, Savaş’la olan problemleri çözmeye çalışırken işini tamamen aksatacak. Yeni ajansları kurulurken Yasemin’in ortadan kaybolması Sevgi’yi öfkelendirecek. Bora bir tarafatan
Sevgi, diğer taraftan Nazan’ın hayatında kalıcı olmak için elinden geleni yapacak. Sevgi, Yasemin’in çocuğu için kavgasında kimin yanında yer alacak? Moranlar ve Baldarlar’ın hayatına bir mektupla dönen kim?

Aşk ve ceza 24. bölüm ile yeni sezona merhaba diyor. 31 ağustos salı akşamı atv de 20:15 de yayınlanacak olan diziyi ayni anda sitemizden izleyebilirsiniz…

Kaynak: Aşk ve Ceza 24. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s