Yusuf her yerde Cüneyt’i aramaktadır. Gerçekler ortaya çıkmak üzeredir. Havva, gerçeği saklamak için Cüneyt’le gizli bir anlaşma yapar.
Cüneyt, Yusuf’a büyük bir yalan söyler. Bunun karşılığında Havva, Cüneyt’in olmaya söz verir. Cüneyt büyük buluşma gecesi için geri saymaya başlar.

Toprak, Nazlı’nın duası için eve döner. İlk defa, Sıtkı’nın Yasemin’le ilişkisini sorgulamaya başlar. Bu sırada Yusuf, Toprak’a bir sürpriz yapar.Yusuf, Münevver’e bir şart koşar, sevgilisinin erkek gibi karşısına çıkmasını ister. Çıkmazsa, Münevver’i kaymakam Uygar’a verecektir.

Mehmet, Yusuf’a rağmen belediye başkanlığından vazgeçmez. Ancak hazırlıklar için para bulmak zorundadır. Yusuf’tan gizli ilk adımı atar.Yiğit, Münevver’i kaybetmemek için harekete geçer. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez. Münevver kaderini değiştirecek bir karar verir.
Havva, Cüneyt’i ortadan kaldırmak için Remzi ile tehlikeli bir plan yapar. Plan işlerse Yusuf’u elde etmek için hiçbir engeli kalmayacaktır. Bir terslik çıkarsa ilk yanan Havva olacaktır.

Yer gök aşk da bu hafta; Cüneyt Havva’dan vazgeçmek istemez. Fakat Havva artık Yusuf’a aşık olmuştur. Yusuf için planları vardır ve bu planı Cüneyt’in bozmasına izin vermeyecektir. Toprak herşeyden habersizdir. Yusuf Mehmet’in belediye başkanlığına aday olmasından büyük rahatsızlık duysa da Mehmet geri adım atmak istemez. Yer Gök Aşk 4. Bölümüyle 30 ağustos pazartesi akşamı Fox tv’de.

Kaynak: Yer Gök Aşk 4. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s