Ekibin başından bu felaket geçeli bir ay olmuştur. Elif hâlâ hastanede, Sinan ise onun başındadır.
Pınar’ın karnı iyice büyümüş ve huysuzlukları devam etmektedir. Rıza Baba’nın evinin önünde kazı çalışması vardır. Çalışmadan doğan gürültü de hanımların isyan etmesine sebep olur.
Ekip uyuşturucu şebekesi patronu Musa ve adamlarının peşindedir. Melek, Erdal ile bağlantı kurup elindeki yeni malları satmak ister. Musa bu konuda temkinli davranmaktadır ama Erdal, Melek’ten hoşlanmaya başlamıştır.
Komiser Melek görev yaptığı narkotik şubede aylardır bu şebekeyi çökertmek için uğraşmaktadır. Ekip, Musa ve şebekesini yakalayabilecek mi? Melek Komiser ile ekibin yolu nasıl kesişecek?
Arka Sokaklarda bu hafta, Rıza baba ve ekibi büyük badire atlatmıştır. Rıza baba ve ekibi yaralarını yavaş yavaş sararken, farklı olaylarla boğuşmaktadırlar. Pınar’ın doğumu yaklaşmaktadır. Rıza babayı tatlı bir telaş almıştır. İlk torunu kucaklamak için sabırsızlanıyordur. Organize suç çetesini çökertmenin peşinde olan ekip her zamanki gibi bunu da başarıyla tamamlar. Arka Sokaklar heyecan dolu yepyeni bölümüyle 30 ağustos pazartesi akşamı kanal d ekranlarında.

Kaynak: Arka Sokaklar 168. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s