Anıl geliyorum demez !
Neşet’in kapısına dayanan Anıl, bütün mahalleyi ayağa kaldırır.Ayçin’e hakaretler yağdırmakta, Ekrem, Cenker ve diğerlerinin de sinirlerini zıplatmaktadır.Durumu medeni bir şekilde çözmek isteyen Neşet hoca kapıyı insan gibi açar fakat hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.Bu noktadan sonra hiçbir şey çocukları tutamaz.Anıl canını zor kurtarır, ancak bu olayın intikamını çok fena alacaktır.

Olanlardan sonra Psikopat Anıl’ın yapabileceklerinden iyice tırsan Ayçin, eve yalnız dönmek istemez.Sevil ona yardım etmeyi teklif eder.Bu iki genç kız arasındaki dostluğun ilk adımı olacaktır.Zıtlıklarını bir kenara bırakan Ayçin ve Sevil ilk defa dertleşip birbirlerine omuz verirler.

Düşmanları yüzünden eve giremeyen Cihan, durumu Ekrem ve Cenker’e anlatır.Ekrem onu gizli de olsa evlerinde kalmaya ikna eder.Sözde hiçbir sıkıntı yoktur.Cihan’a her türlü garantiyi verir.Bir şeyi hesaba katmaz; Hüsna faktörünü !

Dedesinin bilgisayarında hesap işleri yapmaya söz veren Nisanur, cesaretini toplar dükkana gider.Çaktırmadan yardım etmesi için yanına Cenker’i da alır ama ne o, ne de şansı Nisanur’u kurtarmaya yetmez.

Çakıl Taşları yine heyecan dolu bir bölümle ekranlarınıza geliyor. Semra eve geri dönecek mi? Sevil’in üzülmesine dayanamayan Semra, nasıl bir karar verecek? Neşet, Cenker’i idare edebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası gelecek bölümde 27 ağustos cuma akşamı sizler olacaktır. Sakın kaçırmayın! Dizi Fox Tv yayinlandiğin andan itibaren sitemizde seyredebilirsiniz…

Kaynak: Çakıl Taşları 7. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s