Diyar Fırat’ı görmek istemediği şekilde görünce çok şaşırır. Fırat Elif’e ilgi mi duyuyor? Arda hastanede tüm cesaretini toplayıp Diyar’a aşkını itiraf eder. Bu itirafı duyan Diyar bu aşka karşılık verecek mi? Yoksa Fırat’a olan aşkımı ağır basacak? İşler içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Kapalı çarşı 33. Bölümüyle 25 ağustos çarşamba akşamı Atv ekranlarında yayınlanmaya başladığından itibaren sitemizde izleyebilirsiniz.
Diyar, Fırat’tan uzak durmaya çalışır ama bu hiç de kolay değildir. Elif ise Fırat’a yaklaşmanın yollarını arar ve aklına bir fikir gelir. Diyar’ı da içine katarak yaptığı şey, Fırat’ı çok sinirlendirirken olayları daha da karmaşık hale getirecektir.
Arap şeyhine, mucize halı yerine küllerini götüren Mahmut ve Arda’nın başı derttedir. Yaşanan felaketleri anlatmaları da bir işe yaramaz. Çaresizlik içinde kıvranırlarken, umulmadık biri onlardan habersiz duruma el koyar.
Öte yandan annesi, Roni’yi Hollanda’ya götürmek ister. Oğlundan ayrılmak Mahmut’u bir kez daha üzerken Seher’in kafasını meşgul eden başka bir şey vardır.
Yıllar sonra oğullarıyla sıcak bir ilişki kurmak isteyen Feraye’nin işi zordur. Arif yumuşak davransa da Fırat’ın duvarlarını yıkmak kolay olmayacaktır.
Cinayet suçuyla hapse giren Ziya, bütün ısrarlara rağmen o gece olanlar hakkında konuşmaz. Bu arada Ziya’yı hayrete düşürecek, beklenmedik bir ziyaretçisi vardır.

Kaynak: Kapalı Çarşı 33. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s