SURVIVORDA KRİTİK HAFTA!
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha da zorlaştığı Panama’daki hayatta kalma mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Elenen yarışmacılarla birlikte geriye sadece Oğuzhan, İhsan, Aydın, Ertan ve Merve kalmıştı.

Geçtiğimiz hafta 4 erkek yarışmacı 1 kıza karşı mücadele etti. Erkekler, Merve’ye karşı birleştiler, birlikte balık tutup ateş yakarak kahvaltı yaptılar.

Dokunulmazlık oyununda, yarışmacılar kulenin merdivenlerini tamamlamak durumundaydılar. Merdivenin basamakları kumun içine gömülüydü. Kuma gömülü olan basamakları bulup doğru yerlerine yerleştirerek kulenin üstüne ilk çıkan dokunulmazlığı alacaktı. Dokunulmazlığı İhsan kazandı.

Düelloda ise, dokunulmazlığı kazanan İhsan Merve’nin karşısına Oğuzhan’ı çıkardı. 2 tane tahta koltuğa 90 derecelik bir açı ile yaslanmadan tutunmadan sadece çenelerinden destek alarak oturdular. Sonunda Oğuzhan pes etti ve Merve kazandı.

Survivor’da kritik hafta! Adada bu hafta 1 kız 3 erkeğe karşı! Bakalım son dokunulmazlığı kim kazanacak? Survivor’ın galibi kim olacak?

Kaynak: Survivor 23 Ağustos

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s