Jovan Myovic, Teri’yle Doktor Parslow’un eve girişini seyreder. California Plaza’da Nina, Jack’e, ödemeyi almaya gelen kişinin adının Alan Morgan olduğunu ve şehrin bir bölgesinin elektriğini tamamen kesmeyi amaçladığını söyler. Frank, Dan henüz parayı getirmediği için öfkeden çılgına dönmüştür. Yemek masasında Sherry, ailesine bu kadar sıkıntı yaşattığı için Keith’e kızar.
CTU’ya gelen Nina, Saugus’taki adreste bir yaban hayatı koruma bölgesi bulunduğunu öğrenir ve bu bilgiyi Mason’la Jack’e iletir. Frank uyuşturucu alışverişi için planlar kurarken Kim, Rick’e şansını denemek istediğini söyler. Doktorun Nicole’ü muayene etmesinin ardından, Palmer yapacağı açıklamada ailesinin desteğine ihtiyacı olduğunu söyler. Teri hafızasını canlandırmak için ajandasına bakar. Palmer basın toplantısında Los Angeles’taki bazı kampanya destekçilerinin Ferragamo cinayetinde rol almalarının, kendisinin bilgisi ve onayı dahilinde gelişmediğini açıklar.
Nina, Teri’yle Kim’in kayıp olduğunu öğrenir. Verilen adrese gittikleri sırada Jack, Victor Drazen’in Milosevic hesabına çalıştığını ve Doğu Avrupa’daki etnik temizlik faaliyetlerinin planlayıcısı olduğunu anlatır. Uyuşturucu satıcıları, Rick’le Kim’in niçin evde olduklarını sorar. Nina, bölgedeki hastaneleri arayarak Teri’nin ya da Kim’in eşkaline uyan bir hastaları olup olmadığını araştırır.
Palmer, devam etmekte olan basın toplantısında haberi olmadığı gelişmelerin tamamı hakkında bütün sorumluluğu üstlendiğini açıklar. Jack ve Mason ellerindeki GPS cihazlarıyla verilen adrese doğru ilerlemektedir.

Helikopterin uzaklaşmasından sonra, Jack ve Mason çevreyi araştırır ama bir şey bulamazlar.
Kim; Rick, Melanie ve Frank’le birlikte polis merkezine getirilir. Palmer, artık sır saklamak zorunda kalmadığı için rahatlamış olan kızının yanına gider.Jack bölgeyi araştırmaya devam ederken silahlı adamlar da uzaktan onu takip etmektedir. Jack bir yeraltı tesisinin hücrelerinden birinde kendine gelir. Helikopter yaklaşırken, Jack, DeSalvo ve adamları ellerinde silahlarıyla tesisten dışarı çıkar.
Uyuşturucu alışverişindeki tutuklamaları gerçekleştiren polis, Kimberly’yi sorguya alır.
Mahkumun teslim edilişi sırasında hiçbir terslik olmaması, DeSalvo’nun, Jack’in sözlerinden şüphe duymasına yol açmıştır. Jack, kabloları tavan boyunca döşenmiş bir kamera fark eder.
Jack, DeSalvo’ya iki yıl önce bu adamı öldürmek üzere gönderildiğini ama kazara karısıyla kızını öldürdüklerini anlatır. Palmer, Sherry’ye, kendisine ve evliliklerine olan bağlılığı konusunda şüpheleri olduğunu söyler. Kimberly, diğer kadın tutuklularla aynı yere kapatılmıştır.
Jack, De Salvo ve muhafızlar, Victor Drazen’le birlikte koridor boyunca ilerlerken ışıklar önce yanıp söner, sonra ortalık karanlığa gömülür.

Yayın Tarihi :18 Temmuz Pazar
Yayın Saati :00.10 / + 7 Şiddet

Kaynak: 24 22 Ağustos

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s