Büyük kavganın ardından Semra evi terk eder. Sevil annesini durdurmak için çırpınır ama gururu kırılan Semra’nın o eve geri dönmeye hiç niyeti yoktur. Bu durum Sevil’i yataklara düşürür. Ne derse gider, ne de Süleyman dedenin dükkanına. Kıza ne olduğunu deli gibi merak eden Ekrem soluğu onun kapısında alır.

Ayçin’in tescilli belası Anıl bu kez de Cenker’e dadanır. Telefon numarasını ele geçirmesinin ardından onu mesaj bombardımanına tutar. Hassas bünyeli Cenko aldığı tehditlerden dolayı tedirgin olur. Öte yandan Ayçin onu eve gelip annesiyle tanışmaya ikna eder. Fakat beklenmedik bir gelişme bu saadet dolu buluşmayı cehennem azabına çevirecektir.

Cihan’ın tepesindeki kara bulutlar tam dağılıyor derken bu kez de abisi işten kovulur. İki kardeş tekrardan birbirine kenetlenir. En azından tazminatla bir süre idare edeceklerdir. Ancak hainin biri yüzünden bu son umut kırıntısı da çöpe gider. Doğan kadere isyan bayrağını çeker.

İyilik yapmak isterken göz çıkaran ikilimiz Ekrem ve Cenker’in burnu gene belaya bulaşır. Kendi evine gitmesi sakıncalı olan Cenker, Neşet’in şefkatsiz kollarına sığınır. Ancak ikilinin yalan yumağı Dehşet Neşet’in bile boyunu aşar.

Kaynak: Çakıl Taşları 6. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s