Kemal, Aslı’nın güvenliğini sağlar ve tetikçinin peşinden gider. Yaşanan kovalamacada Kemal kapana kısılır, ama Kemal’in yardımına hiç beklemediği bir anda yeni partneri Dilek yetişecektir.

Kaybettiği nişanlısının yasını tutamadan İstanbul’dan kaçmak zorunda kalan Aslı’nın güvenliğini sağlamak için Mithat ona iş teklifinde bulunur ve Aslı’yı Çetin’in işleteceği yeni tesise, yani kendi yanına yönetici olarak alır. Bu durumu öğrenen Kemal, tesise müşteri kimliğiyle Dilek’i sokar. Böylece Aslı ve çevresindekileri daha yakından takip edebilecektir.

Mithat, Eren’in ölümünden sorumlu tuttuğu Kemal’in Bursa’da bulunmasından dolayı rahatsızdır. Bir yandan da Aslı’nın hayatına birdenbire giren “eski okul arkadaşını” araştırır. Mithat için asıl zorlu süreç şimdi başlayacaktır.

Hem Kemal hem de Mithat kendilerine yönelik tehdidin kaynağını bildiklerini düşünmektedirler. Halbuki gerçek onların zannettiğinden çok farklıdır.

Adını ve müziğini Sezen Aksu’nun aynı adlı şarkısından alan Keskin Bıçak, merakla beklenen ilk bölümüyle 18 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00’de FOX’ta

Keskin Bıçak 3. Bölüm Fragmanı

Kaynak: Keskin Bıçak 3. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s