Dostluk, dayanışma, macera… Komedi, dram… İlmek ilmek örülen bir aşk… Dizimiz, Kapalıçarşı’nın büyülü atmosferi içinde, bir mucizenin peşindeki insanların hikayesini anlatır. Parasızlıkla boğuşan ve bu hayattan yırtmaya çalışan üç sıkı dost ve kasabalı bir genç kızın yolları Kapalıçarşı’da kesişir. Küçük bir kız çocuğunun incecik parmakları sayesinde mucize bir halı dokumaya girişirler. Dünyanın en ince halısı bittiğinde hayalleri gerçek olacaktır. Her biri kaderine karşı mücadele eden bu insanları kader bir araya getirmiştir. Fakat tam da asıl mucizenin bir araya gelmeleri olduğunu anladıkları anda hayat tokadını acı bir şekilde patlatır. Şimdi artık kayıplarına rağmen hayatla başa çıkmayı öğrenme zamanıdır. Bunun çoktan öğrenmiş sevimli, üstelik yakışıklı bir serseri aralarına düşüverir. Ve yepyeni maceralara hep birlikte yelken açarlar. Hikayenin sonunda, başta hedefledikleri paraya kavuşamazlar belki ama en büyük zenginliği bulurlar. Mucizeyi ararken mucizeye dönüşeceklerdir. Kapalıçarşı merakla beklenen yepyeni bölümüyle 18 Ağustos Çarşamba akşamı atv ekranlarında!

32. BÖLÜM ÖZETİ
Sezon finalinde seyirciyi merakta bırakan sorular yeni sezonun ilk bölümünde yanıt buluyor!
Fırat evlendi mi, Arda kurtuldu mu? Elif’le nikah masasına oturan Fırat evet diyecek mi? Zeze’yi kurtarmak için, bütün umutlarını bağladıkları mucize halıyı Camgöz’e vermeye razı olan Mahmut, Diyar ve Arda o hengâmeden nasıl çıkacak? Bir tarafta düşmek üzereyken asılı kalan Zeze, öbür yanda Camgöz’ün bıçakladığı Arda. Mahmut ve Diyar ikisini birden kurtarmaya çalışır. Uzun bir süredir Diyar’a başka türlü duygular beslediğini fark eden Arda, hislerini açacak mı?

Öte yandan Ziya’nın evinde patlayan silahlarla vurulan kimdir? Fırat dayanamayıp eve geldiğinde polisler etrafı sarmış ve kapıdan bir ceset çıkmaktadır. Bu sırada yanında genç bir adamla esrarengiz bir kadın Kapalıçarşı sokaklarında dolaşmaya başlar. Kimsenin tanımadığı bu kadın aslında çarşının hiç de yabancısı değildir. Ve onun gelişi, başta Fırat olmak üzere herkesi derinden etkileyecektir.

Kaynak: Kapalıçarşı 32. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s