Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha da zorlaştığı Panama’daki hayatta kalma mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Elenen yarışmacılarla birlikte geriye sadece Oğuzhan, İhsan, Aydın, Ertan, Başak ve Merve kalmıştı.

Geçen hafta Pazartesi günü Aydın, Başak ve İhsan’ın yemeğe gitmesi üzerine adada kalan Ertan, Oğuzhan ve Merve kendi aralarında tartışmaya başladılar. Ertan sadece Başak’ın gitmesine sitem etti.

Dokunulmazlık oyununda, yanyana duran iki direk üzerine üç basamak konuldu. Bu direğin üzerindeki basamaklarda Acun Ilıcalı’nın verdiği komutaya göre en üst basamağa kadar çıktılar. En sona Merve ile Başak kaldı; ikili arasında ciddi bir çekişme yaşandı. İkiside dayanıklıklarını göstermek için güçlerini sonuna kadar kullandılar ancak en çok dayanan Merve oldu ve dokunulmazlık oyununu Merve kazandı.

Düelloda ise, İhsan’la Başak arasında geçen hınca hınç mücadelenin sonunda düelloyu İhsan kazandı ve Başak elendi. Başak’ı hiç görmediğimiz kadar üzgündü. Çok hırslıydı ve yarışmayı sonuna kadar götürmeyi planlıyordu. Ne kadar gücünü zorlasada daha fazla dayanamadı ve yarışmaya veda etti.

Adada bu hafta 1 kız 4 erkeğe karşı! Başak’ın gitmesi ile çıldıran İhsan ne yapacak? Merve ne kadar dayanacak? Ada’ya kim veda edecek?

Kaynak: Survivor 16 Ağustos

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s