Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha da zorlaştığı Panama’daki hayatta kalma mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Zorlu şartlarda hayatta kalma yarışı veren Oğuzhan, İhsan, Aydın, Ertan, Başak ve Merve arasındaki rekabet sürüyor.

Survivor heyecanı artık haftada 2 gün ekranlara geliyor. Geçen hafta Dokunulmazlık Oyunu’ndan sonra yapılan Ada Konseyi’nde yarışmacılar arasında en fazla oyu Merve aldı. Düello’da Merve’nin karşısına geçecek isim ise Dokunulmazlık Oyunu’nu kazanan Başak oldu. Başak seçimini Seda olarak açıkladı. Düello’da Merve ve Seda kısa bir direğe dayanarak oturma pozisyonu aldı. Merve ve Seda sandalyede oturuyor gibi dengede durmaya çalıştı.
Her iki yarışmacı da çok iyi performans gösterdi fakat Düello’yu Merve kazandı. Seda’nın elenmesiyle Ada’da stratejiler değişti. Bütün yarışmacılar son derece hırslı ve bu oyunu kazanmak istiyor.

Kızların ve erkeklerin birleştiği adada bu hafta Ada Konseyi’nde neler yaşanacak? Kızlar ne yapacak? Dokunulmazlığı kim alacak? Ada’ya kim veda edecek?

Kaynak: Survivor 10 Ağustos

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s