RENGARENK KİŞİLİKLERİYLE “ŞENYUVA” AİLESİ KAPILARINI AÇIYOR!!! Onların işi “ilişkiler”… Münir (Levent Üzümcü) ve İnci (Ceyda Düvenci), günümüzün en popüler konusunda, kadın-erkek ilişkilerinde uzmanlar! Meslekleri “aile terapistliği”. Onlar hastalarına danışmanlık yapıyor, aileleri de isteseler de istemeseler de onlara! Şenyuva ailesinin evinde bir çocuk, bir kayınvalide bir de kayınpeder ve hepsi ayrı alem komşularla ekran şenleniyor: Şenyuva, herkesin çok bildiği sorunlara, kahkaha dolusu çözümleriyle geliyor!!! Aile Terapisti Münir ve İnci, oğulları Ataberk (Osman Berk Selvi), İnci’nin annesi Gülümser (Ayşegül Atik), Münir’in babası Kalender ( Altan Erkekli) ve Münir’in kardeşi Nurettin (Alper Kul) her hafta yeni bir macerayla, hatta her hafta birkaç macerayla, yaz gecelerine kahkaha getiriyor!!! Gülümser’in ( Ayşegül Atik) damat sevgisine, Kalender’in ( Altan Erkekli) kadersiz oğlu Nurettin’e ( Alper Kul) ilgisine, İnci (Ceyda Düvenci) ile Münir’in (Levent Üzümcü) her sabah yeni bir maceraya uyanılan evlerine, Nurettin’in (Alper Kul) müzik piyasasını değiştirecek bestelerine hazır olun!

6. BÖLÜM ÖZETİ
Yaz aylarında işlerin azalmasıyla sinek avlamaya başlayan Şen Yuva kliniğinde ekonomik sıkıntı baş gösterir. Hem personel hem tüm aile proje üretmeye başlar. Ama elbette Cefakar’ın sahtekarlığını unutmuşlardır. Cefakar, kliniği geceleri gizlice meditasyon merkezi olarak işletmeye başlamıştır. Top oynayan çocuklar tarafından camı kırılan Kalender ise mahallenin çocuklarıyla karşı karşıya kalır. Park isteyen çocukların mücadelesi ve Kalender’le olan kavgaları medyanın da ilgisini çekince televizyon ekipleri mahalleye gelir. Ataberk ve Kalender arasında sıkı bir canlı yayın düellosu yaşanır.
Mualla ise, kendisine misafir olarak gelen genç ve güzel yeğeni Ünlem’i, çapkın Nurettin’in ağına düşmekten kurtarmaya çalışmaktadır.

Kaynak: Şen Yuva 6. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s