Büyük finale üç hafta kala heyecan doruklarda yaşanacak. Finalde yer almak isteyen tüm yarışmacılar bu hafta yeni eşleriyle birlikte yepyeni bir mücadeleye girecekler.Türkiye’nin en korkusuz kişisi olabilmek için yola çıkan 8 yarışmacının 8’i de iddialı. Onlar bu iddialarını gerçekleştirebilmek için üç zorlu etapta mücadeleye devam edecekler.

İlk etapta, metrelerce yüksekteki direklerin üzerinde eşleri zorlu bir mücadele bekliyor. Yere çakılı dev kazıkların üzerinden geçip eşlerini kurtarmak hiç de kolay olmayacak. İkinci etap kızların dünyasını tepetaklak edecek kadar zorlu. Kızlar, baş aşağı sarkıtılırken bir yandan da kurtların arasından markaları toplamak zorunda kalacaklar. Son etapta yarışmaya devam edebilmek için verilecek mücadele çiftleri her anlamda zorlayacak. Yerden metrelerce yüksekteki platformun birbirinden zorlu üç etabını da en kısa sürede tamamlarlarsa yarışmaya devam edecekler ki emin olun bu hiç de kolay olmayacak.
Türkiye’nin en korkusuz ismi olmak ve büyük ödülü kazanmak için yola çıkan yarışmacılardan Eyüp, bu haftaya çok daha hırslı başladığını söylüyor. Yetenekleriyle değil de şansıyla sekizinci haftaya kadar geldiği söylenen Nur, bu hafta elinden gelenin fazlasını yapıp neler başarabileceğini kanıtlamanın derdinde. Kızların arasında favori isim olarak gösterilen Öykü, bu güne kadar yaptıklarının çok daha fazlasını finale giden bu yolda yapmaya hazır. Korku nedir bilmiyorum diyen Akın, bu hafta da kimse bana korkuyu öğretemeyecek diyor. Hırslı kişiliği yüzünden rakiplerinin tepkisini çeken Küçük Derya, bu hafta çok daha hırslı olacağını söylüyor. Güle güle sekizinci haftaya kadar gelen Tansel, Kimse bana güle güle diyemeyecek.’ diyor. Hepsi de iddialı ve hırslı sekiz yarışmacı bu hafta kendilerini bekleyen zorlu etaplara hazır. Bakalım bu hafta kimler korkularına yenik düşecek.
Asuman Krause’nin sunumuyla, cesaretin sınırlarını zorlayan Fear Factor Aksiyon heyecan dolu etaplarıyla yine izleyenleri ekrana bağlayacak.

Yayın Tarihi : 8 Ağustos Pazar
Yayın Saati : 20.15

Kaynak: Fear Factor Aksiyon 8 Ağustos

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s