Disko Kralı Sezon Finaliyle 31 Temmuz günü ekranlarımıza son kez konuk oluyor.
Okul Bayülgen‘in bir sezon boyunca geçen serüveninde bir çok konuğu programına konuk edip her ne kadar bir eğlence programı olduğunu savunsa bile yeri geldi kalıplaşmış noktalara dikkat çekmeyi başardı.

Müzik, sanat ve medya dünyasının ünlü isimlerinin bir sezon boyunca konuk olduğu program bir aykırılık örneği sergiliyormuş gibi duruyor doğrusu…Başkaldırının sembolü,Rtük‘e meydan okuyan program,sigaranın örneğini en başkalaşmış şekilde veren program gibi örnekleri sayabiliriz.
Talk show’un ustalarından Okan Bayülgen’in sunduğu “Disko Kralı”na bu hafta yine, müzik, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri konuk olacak.

Konukları, telefon bağlantıları, skeçleri, canlı performansları ve sabaha kadar sürecek eğlencesiyle “Disko Kralı”, gecenin yine vazgeçilmezi olacak.
“Gece Vardiyası” ve “Disko Kralı Konuşuyor”un yanı sıra birçok yeni bölümün de yer alacağı programda ayrıca, oyuncuların stüdyo içindeki canlı skeçleri de ekrana gelecek.
Disko Kralı’nda; Özgür Çakıt’ın hazırladığı “Okan Ben Bir Şey Buldum” adlı bölüm de var.
Konuklara yapılan psikoloji testi “Heboköbe”, sert sorulardan oluşan “Cevap Hakkı”, telefon konuklarına yöneltilen “Malumatfüruş” soruları, “O Zaman Nasılsın” skeçleri, “Medya Canavarı” ve “Medya Arkası” bölümleri de programın beğeniyle izlenenleri arasında.
Orkestrası, araştırma dosyaları, canlı performansları ve akla hayale gelmedik tüm delilikleriyle “Disko Kralı” Kanal D’de. Sakın kaçırmayın!

Yayın Günüi : Cumartesi
Yayın Saati : 00:30 Canlı

Kaynak: Disko Kralı 31 Temmuz Sezon Finali

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s