Elenenler, Fear Factor Aksiyon’a geri dönebilmek için mücadele verecek, geri dönüş mücadelesi nefesleri kesecek!
Eşleştikleri isimlerle birlikte Fear Factor Aksiyon’a veda etmek zorunda kalan 10 yarışmacı bu kez tek başlarına mücadele veriyor. Erkekler, bir yangın merdiveninin tepesinde yerden 40 metre yüksekte zor bir sınav verirken; kızlar cam bir masada türlü hayvanlarla baş başa kalacaklar. Bu kez kızlar sohbet etmek için değil, yarışmaya geri dönebilmek için bir masada buluşacak. Son turda erkekler de kızlar da buz gibi suyun içerisinden kurtulmaya çalışacak. Türkiye’nin en korkusuz kişisi olabilmek için yola çıkan yarışmacılar, bunun için kendilerine verilen son şansı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaklar.

Henüz geçtiğimiz haftalarda yarışmaya veda eden güler yüzlü Tansel, yarışmanın olgun isimlerinden Derya, iri kaslarıyla rakiplerin korkulu rüyası olmayı isteyen Şahin, eşini geride bırakıp korkularıyla yüzleşmeye gelen Sevgi, yarışmanın belki de en hırslı ismi küçük Derya, kokoş olmadığını bir kez daha kanıtlamak isteyen Yeliz, kadınları rakip olarak görmediğini söyleyen Kaan, en genç yarışmacılardan Damla, spor hocası Özgür ve Anıl geri dönebilmek için mücadelede edecek. Aralarından en cesur, korkusuz olan dört kişi Fear Factor Aksiyon’a geri dönme şansını yakalayacak.

Asuman Krause’nin sunduğu Fear factor Aksiyon Pazar akşamı Star ekranlarında yine korkuları gerçeğe dönüştürecek. Bu akıl almaz mücadeleye geri dönebilmek için yapılacaklar da bir o kadar akıl almaz olacak.

Yayın Tarihi : 25 Temmuz Pazar
Yayın Saati : 20.15

Kaynak: Fear Factor Aksiyon 25 Temmuz

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s