Bergüzar Korel‘in, Binbir Gece dizisisinden sonra bir çok projede adı geçti. Ama sonunda yüzünü bir yıl dinlendirip, anne olduktan sonra yeni bir dizi için Gold Yapım ile anlaşma sağladı. “Bu Kalp Seni Unutur mu” dizisi ile şansız bir sezon geçiren Bülent İnal‘ın eşlik edeceği “Bitmeyen Şarkı” dizisinde, Bergüzar Korel bir pavyon şarkıcısını canlandırırken, Bülent İnal‘da halde çalışan bir Kabzımalı canlandıracak. Kunusu itibari ile sinemanın yüz akı filmlerinden Vesikalı Yarım filmini hatırlatan dizinin eski Türk filmleri tadında olacağı konuşuluyor. Projeden çok umutlu olan Bülent İnal ve Bergüzar Korel, ekranın yeni ideal çifti olmaya aday görünüyor.

Dizinin çekimleri ağustos ayında başlayacak. Atv, ekrannında gözterilecek dizinin seyirci ile buluşması ise eylül ayında gerçekleşecek. Ancak Bergüzar Korel rolüne şimdiden hazırlanmaya başladı bile. Levent Yüksel‘den şans dersleri almaya başlayan Korel, dizide türk sanat müziği şarkıları söyleyerek Şehrazat karakterinden çok farklı bir rolde karşımıza çıkacak. Çekimlerinin Bursa- Mudanya’da yapılcağı belirtilen dizinin kostümleri için şimdiden siparişler verilmiş bile.

Dizinin genel Konusu şöyle. Bergüzar Korel‘in canlandıracağı pavyon şarkıcısı karakteri, denizin ortasında bir teknede patronu tarafından tecavüze uğrayıp, kaçarak Mudanya’ya kadar yüzer ve hayatının aşkı olacak Bülent İnal‘ın canlandıracağı kabzımalla yolları kesişir…

Kaynak: Bitmeyen Şarkı 1. Bölüm

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s