Türk televizyonlarının en uzun soluklu yarışma programı Passaparola, Metin Uca’nın renkli sunumuyla haftanın 3 günü Star’da!

Türkiye’nin en çok sevilen kelime ve bilgi yarışması Passaparola, efsane sunucusu Metin Uca ile Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Star TV’de ekranlara geliyor.

Yepyeni etaplarıyla eğlenirken öğrenilen ve kazanılan yarışma, renkli dansçılarıyla da yine gündemde. Haftanın üç günü ekranlara gelen Passaparola’da her yarışmacıya iki ünlü destek veriyor.

Hızlı olanın kazandığı yarışma Passaparola’nın Pazar günkü konukları Uğur Uludağ, Yasi Mizrahi, Hakan Bilgin, Demet Şaşmaz.
Tuba Hanım’ı kimse durduramıyor! 9. programında toplam 66.800 TL’ye ulaşan mülakat danışmanımızın bu akşam ODTÜ’de İngiliz Edebiyatı üzerine master yapan ve Çankırı Karatekin Üniversitesi’nde İngilizce Okutmanı olan çok genç bir rakibi var. Ankara’dan yarışmamıza katılan Ayşe Hanım, Tuba Hanım’ın 100.000 TL yürüyüşüne son verebilecek mi? Passaparola bu akşam 22.30’da Star’da!
Passaparola’da birbirinden ünlü isimlerle birlikte yarışmak isteyenlerin başvuruları http://www.startv.com.tr adresinden toplanıyor. Her etapta zamana karşı yarışılacak olan Passaparola, yine çok kazandırıyor!

Genel kültürüne güvenen, heyecanını koruyabilen herkes ekran başına!

Yayın Tarihi : 4 Temmuz Pazar
Yayın Saati : 22:30

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s