Türk televizyonlarının en uzun soluklu yarışma programı Passaparola, Metin Uca’nın renkli sunumuyla haftanın 3 günü Star’da!Türkiye’nin en çok sevilen kelime ve bilgi yarışması Passaparola, efsane sunucusu Metin Uca ile Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Star TV’de ekranlara geliyor.

Yepyeni etaplarıyla eğlenirken öğrenilen ve kazanılan yarışma, renkli dansçılarıyla da yine gündemde. Haftanın üç günü ekranlara gelen Passaparola’da her yarışmacıya iki ünlü destek veriyor.

Hızlı olanın kazandığı yarışma Passaparola’nın Cumartesi günkü konukları Umut Oğuz, Volkan Ünal, Burçin Şimşek, Süleyman Yağcı.

Tuba Ertek, üst üste 8. programın şampiyonu olarak ve toplamda 58.600 TL ödülle yoluna devam ediyor. Cumartesi günü rakibi ise Endüstri Mühendisi Barış Bey. Genel kültürüne oldukça güvenen Barış Bey, Tuba Hanım’ı durduracağını söylüyor. Bakalım bu akşam bu iddiasını yerine getirebilecek mi? Bütün bunların cevabı bu akşam 23.45’te Star’da!

Passaparola’da birbirinden ünlü isimlerle birlikte yarışmak isteyenlerin başvuruları http://www.startv.com.tr adresinden toplanıyor. Her etapta zamana karşı yarışılacak olan Passaparola, yine çok kazandırıyor!

Genel kültürüne güvenen, heyecanını koruyabilen herkes ekran başına!

Yayın Tarihi : 3 Temmuz Cumartesi
Yayın Saati : 23.45

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s